LIFESTYLE, MODA

TWEEDOWY PŁASZCZ Z KORALIKAMI – Smart Casual Look

Czas aktywny : null min      

TWEEDOWY PŁASZCZ Z KORALIKAMI – Smart Casual Look

Zabawa z pogodą w ciepło-zimno staje się już z deka jedną wielką ironią. Jednego dnia słońce i ciepło, drugiego przenikliwe zimno, wiatr i deszcz. Czasem jest jeszcze zabawniej, rano zimno, pochmurno i wietrznie, zaś w południe piękne słońce! I jak tu się ubrać?

Odkąd pamiętam miałam słabość do płaszczy. Mogłabym mieć na sobie najprostszą stylizację, ale właśnie płaszcz musiał być tą wisienką na torcie! Tweed z zary to klasyczny sztywny i gruby materiał, idealny na zmienną pogodę. Spójrzcie jeszcze na jego piękny, wiosenny wzór! Harmonijna kompozycja barw w jodełkę. Sam sobą przywołuje ciepłe dni! W połączeniu z czarną bokserką i klasyczną szarą spódnicą prezentuje się niezwykle kobieco. Całość dopełnia skórzana torebka z lat 90-tych.

Justyna Pankowska, fashion, style, ootd, goals, makeup, Dagmara Wróbel, studio meksyk, warszawa, street, , dzienne, no makeup, nude face, sweet, girl, fashion 2 Justyna Pankowska, fashion, style, ootd, goals, makeup, Dagmara Wróbel, studio meksyk, warszawa, street, , dzienne, no makeup, nude face, sweet, girl, fashion 2

płaszcz – zara

bokserka – zara

spódnica – diverse

torebka – vintage