FOTOGRAFIA, LIFESTYLE

Grzybobranie – Świat jest taki piękny! Grzyby 2017

Czas aktywny : null min      

Sierpień i wrzesień to jedne z najpiękniejszych miesięcy w roku. Obfitują w dobrobyt natury i powietrze jest jakby inne. Las o świcie jest niezwykle urzekający. Szelest trawy, skrzypienie mchu pod stopami, śpiew ptaków, zapach świerków i grzyby! To wszystko sprawia, że każda wycieczka do lasu staje się coraz to bardziej uzależniająca.

Ostatnio mieliśmy mniej szczęścia do podgrzybków z których zawsze przygotowujemy wielbiony przez nas ser koryciński z grzybami, za to nazbieraliśmy pełen kosz, aż 3 kg, kurek. Cóż to była za radość, gdy znaleźliśmy ich całą rodzinkę! Grzyb koło grzyba!

Jeśli trafisz na podgrzybki koniecznie zrób chłopską patelnie.

Po powrocie nie było się bez tradycyjnej jajecznicy z kurkami, risotto, omletu i makaronu w sosie śmietanowym z kurkami.

Grzyby, grzybobranie, las, wycieczka, fotografia przyrodnicza, 2017, zdjęcia z lasu, kurki, podgrzybki, Grzyby, grzybobranie, las, wycieczka, fotografia przyrodnicza, 2017, zdjęcia z lasu, kurki, podgrzybki, Grzyby, grzybobranie, las, wycieczka, fotografia przyrodnicza, 2017, zdjęcia z lasu, kurki, podgrzybki, Grzyby, grzybobranie, las, wycieczka, fotografia przyrodnicza, 2017, zdjęcia z lasu, kurki, podgrzybki, Grzyby, grzybobranie, las, wycieczka, fotografia przyrodnicza, 2017, zdjęcia z lasu, kurki, podgrzybki, Grzyby, grzybobranie, las, wycieczka, fotografia przyrodnicza, 2017, zdjęcia z lasu, kurki, podgrzybki,

Grzyby, grzybobranie, las, wycieczka, fotografia przyrodnicza, 2017, zdjęcia z lasu, kurki, podgrzybki,